Dermedic Hydrain 2

Dermedic Hydrain 2

Dzisiaj cofam się o jakieś 16 lat. Powrotowi do przeszłości hołduje krem Dermedic Hydrain 2, który uratował mi wtedy skórę. Chciałabym mu w podzięce podarować ten wpis, może komuś innemu też pomoże 🙂

To był taki intensywny czas na pływalni w chlorowanej wodzie, który wysuszył i moją cerę, i moje włosy na wiórki. Naskórek był tak suchy, że cała gospodarka hydrolipidowa została zaburzona, sebum nie miało jak się regulować i miałam na twarzy papier oraz mnóstwo podskórnych grudek. Wylądowałam w końcu u kosmetyczki, która zrobiła ze mną porządek i kazała kupić ten krem. Tak też zrobiłam, bo w końcu rozprawiła się ze mną skutecznie w 2 godziny, a wyglądałam koszmarnie. Od tej pory było już tylko lepiej.

Dermedic hydra in 2

Krem zamknięty jest w solidnym szklanym opakowaniu z nakrętką. Kiedyś producent dołączał jeszcze plastikową szpatułkę, obecnie już takowej nie ma. Jak zwykle nie wyrobiłam się ze zdjęciami, gdy słoiczek był pełny, więc cóż, świeci pustkami.

dermedic hydrain2

Po otwarciu słoiczka naszym oczom ukazuje się dość lekka, ale treściwa konsystencja o pięknym zapachu. Kojarzy mi się świeżo, naturalnie, lekko. Zapach szybko się ulatnia, więc nie będzie drażnił nosa. Krem łatwo się rozprowadza, ale potrzeba dać mu chwilkę, żeby się wchłonął. Pozostawia buzię mięciutką bez lepkiej warstwy na zewnątrz. W mojej opinii jest to krem stricte nawilżający i świetnie spełnia swoją funkcję. Obecnie moja cera najlepiej czuje się w kremie odżywczym, więc pożegnałam się z Hydrain2, ale niewykluczone, że do niego wrócę. Polecam go przede wszystkim nastolatkom i młodym osobom do ok. 25 roku życia.

hydrain2 dermedic

Z pewnością ukoi cerę, pozbawi ją suchych skórek, sprawi, że będzie bardziej promienna. Zużyłam kilka opakowań tego kremu i nigdy mnie nie uczulił, ani nie podrażnił. Stosowałam go przez cały rok. Zarówno latem, jak i zimą spełnił swoje zadanie, chociaż warto dodać, że nie przebywałam na mrozie przez długi okres czasu.

Myślę, że będzie świetny jako powakacyjna regeneracja opalonej cery.

Dodatkowo, można go spotkać w drogeriach w bardzo promocyjnej cenie

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *