Soraya naprawczy krem maska na noc

Soraya naprawczy krem maska na noc

Niebawem Mikołajki i Święta, a ja mam dla Was fajny, niedrogi produkt marki Soraya, który dobrze sprawdził się u mojej mamy.
Oto naprawczy krem maska na noc z linii Intensywna Naprawa.

Soraya naprawczy krem maska na noc

Kilka słów na temat samej linii, wg producenta:

Linia INTENSYWNA NAPRAWA wykorzystuje równoczesne działanie naturalnego naprawczego koncentratu z „serca” algi Wakame oraz zaawansowanych, przeciwstarzeniowych składników infuzyjnych nowej generacji. Dzięki temu kosmetyki skutecznie naprawiają niechciane skutki upływającego czasu i dostarczają skórze składniki, które, „cerują” poprzerywane i uszkodzone w procesie starzenia struktury skóry. Naprawiona od wewnątrz skóra odzyskuje jędrność, elastyczność i ma mniej zmarszczek na powierzchni.
źródło: soraya.pl

naprawczy krem maska na noc

Oto mamy czarne, eleganckie opakowanie ze srebrno białą nakrętką. Szklane, ciężkie, ale poręczne, gdyż idealnie mieści się w dłoni. Wygląda na solidne.

 

soraya intensywna naprawa

soraya intensywna naprawa krem maska na noc

Krem jest biały o delikatnej, ale gęstej konsystencji, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Niewielka ilość wystarczy, by pokryć całą twarz. Chociaż z racji tego, że jest to też maska, moja mama nie żałowała go sobie podczas wieczornej aplikacji 🙂

Zapach określiłabym jako kwiatowy. Jest ledwo wyczuwalny, nie powinien podrażniać wrażliwych nosów.

Mama polubiła ten produkt właściwie od pierwszego użycia. Działa jak kompres, bardzo dobrze się wchłania, pozostawia minimalną warstwę ochronną, ale nie jest ona lepka. Czuć, że to nie tylko krem, ale i maska. Rano skóra jest nawilżona, odżywiona, zdecydowanie bardziej napięta. Wcześniej po nocy była raczej sucha. Dodam, że moja mama ma cerę wybitnie suchą, wrażliwą, 60+ . Mnóstwo kosmetyków ją podrażnia, a z kolei te, które są delikatne nie radzą sobie z odpowiednim odżywieniem i regeneracją jej skóry. Nie ukrywajmy, wymagającej, bo pierwsze zmarszczki mama bezsprzecznie ma już dawno za sobą 😉 To, co jej się bardzo podoba, to lekkie uczucie napięcia, które pojawia się po użyciu kremu i które nie znika szybko.

Skład dla ciekawskich:

soraya krem maska na noc inci

Na koniec bardzo miły akcent, czyli cena. Naprawczy krem maskę kupimy za około 23 zł. Ceny wahają się od mniej więcej 18 zł do 25 zł. Produkt jest ogólnodostępny, znajdziecie go w licznych drogeriach internetowych, Rossmannach, drogeriach Natura etc.

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *