Tołpa Spa Bio Anti Stress Mydło borowinowe do odnowy biologicznej

Tołpa Spa Bio Anti Stress.

Dzisiaj na tapecie mydełko do ciała i twarzy. Nie ukrywam, że moją uwagę zwrócił napis „anti stress” w nazwie. Jako nerwus jestem bardzo łasa na takie hasełka.”Odnowa biologiczna” tylko przypieczętowała zakup. Ze sklepu wyszłam pełna nadziei na codzienną relaksację, ukojenie nerwów, uspokojenie myśli i poczucie, że jestem wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora;)

Tołpa Spa Bio Anti Stress

Olejki z lawendy, geranium, szałwii…brzmiało bardzo obiecująco.

Sam produkt jest niewielkich rozmiarów kostką z wytłoczonym napisem. Pachnie ziołowo, więc rzeczywiście obecność wyżej wymienionych olejków jest nie do podważenia. Niektórym ten zapach może nie przypaść do gustu, mi się bardzo podoba. Jeśli ktoś lubi zapachy podobne do olejku z drzewka herbacianego, z pewnością doceni walory zapachowe Tołpa spa bio anti stress.

Tołpa spa bio

Skład jest wyśmienity. Żadnych SLSów, konserwantów, sztucznych barwników i oleju parafinowego. Da się?:)

Nawiązując do działania – aż chce się zapiać z zachwytu:)

Mydełko przede wszystkim nie wysusza skóry, co było dla mnie (atopika i wrażliwca) sporym zaskoczeniem. Wszystkie mydełka, które do tej pory stosowałam zawsze lekko wysuszały mi twarz, a tu proszę, bardzo miła niespodzianka. Zapach jest dość intensywny, mi akurat bardzo przypadł do gustu, ale w trakcie kąpieli się ulatnia i nie powinien działać drażniąco na wyczulone nosy. Działanie relaksacyjne może nie miało efektu „wow”, ale kąpiele z pewnością należały do przyjemnych. Odpowiednio dobrane oświetlenie i brak kota, który zawsze musi siedzieć w umywalce, gdy się kąpię mogłyby znacznie wpłynąć na ukojenie wieczornych nerwów:)

tołpa mała wielka pielęgnacja

I najważniejsze – mydło jest mega wydajne. Malutkie, ale starcza na bardzo długo. Nie wiem, jak Tołpa to zrobiła, ale należą jej się ogromne pochwały. Produkt pieni się, mydli, a końca nie widać. Starczył mi chyba na 2,5 miesiąca o ile dobrze pamiętam, więc, moim zdaniem, cena w tym przypadku jest adekwatna do jakości.

Tołpa mydło borowinowe

Śmiało mogę powiedzieć, że było to moje kosmetyczne ogromnie miłe zaskoczenie roku. W dodatku jakże trafne hasło marketingowe – „Mała wielka pielęgnacja” – krótko, acz dosadnie opisujące walory produktu. Aż chce się przyklasnąć. Jestem dumna, w końcu to nasze – dobre, bo polskie.

Tołpa anti stress mydło

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *